KATARZYNA MASTELA

Organizacja wesel i ślubów

Zajmujemy się kompleksową organizacją ślubów oraz przyjęcia weselnego od kilku lat. Współpracujemy z wieloma firmami dzięki czemu jesteśmy w stanie dostosować ofertę do nawet największych wymagań.

O mnie

Nazywam się Katarzyna Mastela. Organizuję śluby i wesela od kilku lat.

Jestem mamą dwójki dzieci, szczęśliwą mężatką i do tego prowadzę własną firmę, którą zbudowałam od podstaw, lubię wyznaczać sobie nowe cele i dążyć do ich realizacji. Ukończyłam studia administracyjne na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Obecnie jestem certyfikowaną konsultantką ślubną Polskiej Akademii Ślubów Perfect Day. Śmiało mogę powiedzieć, że zaliczam się do osób twardo stąpających po ziemi choć czasem zdarza mi się bujać w obłokach.

Dobre zorganizowanie i punktualność to cechy, które u siebie cenie, świetnie radzę sobie w sytuacjach stresujących - spokój to podstawa – tak brzmi moje motto. Zawód Wedding Plannera daje mi dużo satysfakcji, jestem osobą wesołą i otwartą na kontakt z ludźmi co w tej branży jest atutem. W mojej pracy lubię wyzwania i to, że nie muszę ograniczać mojej kreatywności, każdy ślub jest inny i wymaga innej oprawy a uśmiech i zadowolenie klientów jest najlepszą nagrodą jaką może otrzymać konsultantka ślubna. Organizacja wesela to złożony proces pojedynczych elementów, które po złączeniu tworzą idealną całość. Tym właśnie zajmuje się Kreator Ślubów.

Dopilnujemy aby Twoje przyjęcie było idealne!

Zobacz galerię realizacji

Nasze realizacje

Prezentujemy galerię zdjęć zrealizowanych przez nas przyjęć
weselnych oraz dekoracji ślubów i organizacji całej uroczystości.