Wasze oczekiwania

Krok 1

Podczas wspólnego spotkania określimy Państwa oczekiwania, co do naszej firmy. Razem przeanalizujemy formularz organizacji wesela, który pozwoli przyjrzeć się Waszym marzeniom. Przedstawimy nasze dotychczasowe dokonania oraz pokażemy nasze portfolio. W sytuacji wątpliowości lub nie zdecydowania, co do poszczególnych elementów organizacji wesela, wskażemy odpowiedni kierunek i pomożemy przy podejmowaniu decyzji.

Organizacja wesela

Krok 2

W czasie kolejnego spotkania, przedstawimy szczegółowy plan organizacji ślubu i wesela. Wspólnie omówimy przygotowany kosztorys poszczególnych elementów. Podczas tego spotkania  wyznaczymy dokładny zakres pracy oraz wynagrodzenie Kreatora Ślubów. Wynagrodzenie zależne jest od ilości zadań jakie nam Państwo zlecą oraz od zakresu ich pracochłonności. Na każdym etapie współpracy mogą Państwo modyfikować zakres pracy konsultantki ślubnej.

Dzięki współpracy z naszymi partnerami otrzymują Państwo rabaty, przez co współpraca z nami staje się bardziej korzystna. Nie pobieramy dodatkowej prowizjii wszystko co uda się wypracować i wynegocjować u naszych partnerów zostaje w pełni do państwa dyspozycji.

Podpisanie umowy

Krok 3

Ostatnim elementem na początku wspólnej współpracy jest podpisanie umowy. Jej wzór otrzymają Państwo wcześniej aby móc się z nim zapoznać.

Od tego momentu formalnie rozpoczynamy naszą wspólną drogę do wadzego wymarzonego dnia. Kolejne spotkania dostosujemy do Państwa potrzeb, pozostajemy do Waszej dyspozycji. W sytuacji gdy mieszkacie lub pracujecie za granicą Polski, oprócz okazjonalnych spotkań, proponujemy kontakt telefoniczny, mailowy lub przez social-media.

Dopilnujemy aby Twoje przyjęcie było idealne!

Zobacz galerię realizacji